Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd profil firmy

profil firmy

Kanton HongzhouSpółkaistnieje od 2002 roku i zajmuje się dostarczaniem klientom wysokiej jakości papieru fotograficznego do drukarek atramentowych.Firma zlokalizowana w Kantonie.Firma ma naprawdę dobrą organizację zarządzania i zaawansowane urządzenia do kontroli produkcji w fabryce, wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów, skontaktuj się z nami.Nie możemy się doczekać tworzenia udanego biznesu.

Chiny Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd profil firmy 0

Kontakt:Biuro +860208750007

Adres: pokój 901, H6, plac Aoyuan, nr 1936, aleja Kaichuang, dzielnica Huangpu, Kanton, prowincja Guangdong.

Adres fabryki: nr 1, Huanbao Road, miasto Xintang, dzielnica Huangpu, Kanton, prowincja Guangdong.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Guangzhou Hongzhou Digital Technology Co., Ltd została założona w 2006 roku, zainwestowała pierwszą linię do produkcji papieru do drukarek atramentowych.

Teraz Guangzhou Hongzhou Digital Co., Ltd. znacznie wzmocniła możliwości dostaw i jakość usług.Staliśmy się ważnym graczem w dziedzinie rozwiązań druku wielkoformatowego.W międzyczasie stale się doskonalimy, aby dotrzymać kroku najnowszym technologiom drukowania.

Sprzedajemy nasze produkty do wielu krajów na całym świecie i posiadamy bardzo dobrą sieć obsługi posprzedażnej.Zdobyliśmy uznanie naszych klientów i cieszymy się dobrą opinią.

Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : GUSE

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2002

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Certyfikaty Chiny Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Certyfikaty